INŻYNIEROWIE CERAMET OPRACOWALI G-METAL ™, MATERIAŁ DO STOSOWANIA W WYMAGAJĄCYCH ŚRODOWISKACH PRZEMYSŁOWYCH. TA TECHNOLOGIA ZNACZNIE PRZEWYŻSZA KONWENCJONALNE PRODUKTY DOSTĘPNE NA RYNKU.

Samosmarowanie

MATERIAŁ G-METAL ™ ZAWIERA BEZOBSŁUGOWE ZALETY SAMOSMARUJĄCEGO SPIEKANEGO BRĄZU / GRAFITU. SKONCENTROWANA MIKRO-DYSPERSJA GRAFITU W METALICZNEJ MATRYCY ZAPEWNIA STAŁE WŁAŚCIWOŚCI SMAROWANIA W CAŁYM OBSZARZE ZUŻYCIA CZĘŚCI.

Niski współczynnik tarcia

NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY UŻYWANY JEST W WARUNKACH MOKRYCH, CZY SUCHYCH, MATERIAŁ CHARAKTERYZUJE SIĘ BARDZO NISKIM WSPÓŁCZYNNIKIEM TARCIA. WYŻSZE OBCIĄŻENIA ZWIĘKSZAJĄ WŁAŚCIWOŚCI SMARNE I JESZCZE BARDZIEJ ZMNIEJSZAJĄ ZUŻYCIE TARCIA. G-METAL ™ NADAJE SIĘ DO RUCHÓW OSCYLACYJNYCH, OBROTOWYCH, LINIOWYCH I MIKRO, JAK RÓWNIEŻ DO ZASTOSOWAŃ WYMAGAJĄCYCH WYSOKIEGO NACISKU KRAWĘDZI.

Ekstremalne warunki

PRZEZNACZONY DO WYTRZYMYWANIA GORĄCYCH, TRUDNYCH I BRUDNYCH WARUNKÓW MATERIAŁ MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ STOSOWANY W WODZIE MORSKIEJ, OBSZARACH RADIOAKTYWNYCH I SYTUACJACH KOROZYJNYCH.

Wysoka pojemność ładowania

G-METAL ™ MOŻE OBSŁUGIWAĆ WYSOKIE OBCIĄŻENIA STATYCZNE LUB DYNAMICZNE.

Odporność na temperaturę

G-METAL ™ WYTRZYMUJE CIEPŁO DO 650 ° C I TEMPERATURY DO -50 ° C

Elastyczność obróbki

OBRÓBKĘ MATERIAŁU G-METAL ™ MOŻNA WYKONAĆ ZA POMOCĄ KONWENCJONALNYCH TECHNIK WARSZTATOWYCH. METODY WIERCENIA, TOCZENIA, FREZOWANIA, GWINTOWANIA I SZLIFOWANIA STOSOWANE DO MOSIĄDZU LUB BRĄZU MAJĄ ZASTOSOWANIE DO MATERIAŁÓW G-METAL ™.

Przyjazny dla środowiska

G-METAL ™ WYKORZYSTUJE 99,7% CZYSTEGO I CHEMICZNIE OBOJĘTNEGO ELEKTROLITU, KTÓRY ELIMINUJE MOŻLIWOŚĆ KOROZJI I POMAGA ZMNIEJSZYĆ KOSZTY CZYSZCZENIA. NIE WYMAGA ŻADNEGO INNEGO SMAROWANIA OPERACYJNEGO, CO ZMNIEJSZA SKUTKI ZANIECZYSZCZENIA WYSTĘPUJĄCE CZĘSTO W PRZYPADKU SMARÓW I SMARÓW NA BAZIE ROPY NAFTOWEJ.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wybierz z naszych oddziałów na całym świecie  i skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie.