Samosmarujące Zmniejszenie tarcia i zużycia zapewnia płynną i wydajną pracę maszyn Dowiedz się więcej Łożyska ślizgowe i materiały cierne Tuleje Zmniejszenie tarcia i zużycia zapewnia płynną i wydajną pracę maszyn Dowiedz się więcej Płyty i
prowadnice
Zmniejszenie tarcia i zużycia zapewnia płynną i wydajną pracę maszyn Dowiedz się więcej
ــــــــــــــ

Kim Jesteśmy

Zaufany Producent od 1965 roku

Ceramet jest bezpośrednim producentem szerokiej gamy spiekanych, samosmarujących elementów ślizgowych. Firma powstała w 2000r. na terenie dawnych „Zakładów Metalurgicznych Trzebinia” mających ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w metalurgii proszków.

Integrated Manufacturing and Supply Chain at Their Best

Nasza specjalność to zamówienia indywidualne, niestandardowe. Realizujemy je nawet tylko dla jednej sztuki.

Koncentracja wyłącznie na metalowych częściach spiekanych

Dopasowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów oferujemy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w takich gałęziach przemysłu jak: elektrownie wodne i wiatrowe, przemysł hutniczy, gumowy, górniczy, morski i wiele innych.

Montaż

Świadczymy usługi doradztwa technicznego w doborze odpowiedniego rozwiązania w zakresie materiałów ślizgowych. Oferujemy również pomoc podczas montażu naszych elementów.

ــــــــــــــ

DLACZEGO WYBRAĆ NAS?

Naszym standardem jest produkcja na zamówienie

Rozumiemy, że Wasze wymagania są szczególne. Nasz zespół oferuje wsparcie w projektach na specjalne zamówienie. Szeroki zakres materiałów umożliwia nam zaproponowanie najlepszego rozwiązania technicznego i komercyjnego.

Przede wszystkim – Klient

Stawiamy klienta na pierwszym miejscu – Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta , począwszy od zapytania wstępnego, aż do obsługi posprzedażowej. 

Niezawodny partner

Wybór właściwego partnera, który dostosuje się do Waszych wymagań jest kwestią zaufania. Jakość, lojalność oraz szacunek są naszymi nadrzędnymi wartościami. Dla naszych klientów staramy się być partnerami długoterminowymi. W oparciu o dziesięciolecia rozwoju, jesteśmy tu, aby wciąż zapewniać niezawodne rozwiązania trybologiczne dla przemysłu na kolejne lata.

Unikalne Know-How

Nasze know-how zostało zweryfikowane w skomplikowanych zastosowaniach przemysłowych. Projekty klientów są dokładnie analizowane i oceniane w oparciu o nasze rygorystyczne wewnętrzne procesy kontrolne. Dlatego też możemy zagwarantować, że spełnią one nasze wewnętrzne normy dotyczące najwyższej jakości i że będą w pełni zgodne z potrzebami oraz danymi technicznymi przedstawianymi przez naszych klientów.

Techniczne wsparcie zastosowań

Nasz zespół inżynierów ds. zastosowań jest gotowy do udzielenia pomocy, konsultacji oraz analizy całkowitego okresu eksploatacji. Nasze wsparcie techniczne obejmuje wymianę istniejących łożysk, udoskonalenia techniczne, eliminację dodatkowego smarowania, wymianę plastikowych lub tocznych łożysk. Zapraszamy do niezobowiązującej konsultacji z naszymi Inżynierami.

pl_PLPolish